nuManaGa.com

Bana Küfürler Yağdıranlara Selamlar!

  Sitemizin içeriğinin özgün olması ve özellikle eğitim ile alakalı konularda çok tıklanması son zamanlarda oldukça sıkıntılı durumlara yol açmakta. Sitenin çok ziyaret edilmesi güzel fakat ziyaretçilerin yazdıkları küfürlü yorumlar beni çileden çıkarıyor. İlginç olan yazılarımın içeriği ile alakalı değil küfürbazların kurdukları cümleler. Teknik bir meseleye takılıyorlar. Takılsınlar, küfür etsinler… Benden eksilen bir şey yok. Kaybeden onlar.

  numanaga.com‘u takip edenler sitemizde içerik hırsızlığını ve hazıra konan insanları engellemek adına kopyalamayı engellemek için bir yöntem uyguladığımızı bilirler. Kopyalamayı ve çalmayı engellemiş olmam sayfayı ziyaret eden bazı insanları bir hayli rahatsız ediyor olacak ki ağzına ne geliyorsa söylüyor bu insanlar. Ben de gülüyorum… Aslında çok sağlam küfür ederim. Bu konuda oldukça iyiyimdir fakat ucuz insanlara küfür etmeye bile değmez ki.

  Kopyalamayı engellememin temel sebebi paylaştığım ödevlerin hocalarımızın önüne aynen sunulmasını istememem. İnsanlar fikir edinsin, okusun, anlasın ve yorumladıkları ile bir şeyler oluştursun istiyorum. Sitedeki bir yazının aynısının kullanılmasının kime, ne faydası var? İnsanlar düşünmeli, araştırmalı, okumalı, anlamalı ve sonuçlara ulaşmalı.

  Bu site yaşadığı sürece her zaman kopyalamak yasak olacak. Kim ne derse desin. Sitemler, küfürler edilmiş çok önemli değil. “Kötü söz sahibine aittir.” diye boşuna söylenmemiş diye düşünüyorum. Küfürleri ile beni güldüren ve yazıları kopyalayamadıkları için sinirden kuduran hazırcılara selamlar!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Nerede Mahalle Takımları?
Nerede Mahalle Takımları?

  Bir döneme damgasını vuran futbolcular mahalle takımlarında yetiştiklerini söylerler. Yakın zamana kadar canlıyken sanki bir bıçak ile kesildi damarları...

Kapat