nuManaGa.com

Bağlantıyı Arkadaşına Gönder Eklentisi

  Blogcular yazılarının çok okunmasını ve kitlelere ulaşmasını arzu ederler. İşte yazıların daha çok kişi tarafından okunmasını ve kitlelere ulaşmayı sağlayan ufak bir eklenti. Bu eklenti vasıtası ile ziyaretçileriniz okudukları bir yazıyı tek tık ile arkadaşlarına gönderebilecekler. Böylece yazılarınız kolaylıkla birçok kişiye tavsiye edilmiş olacak. Bu da demek oluyor ki yazılarınız daha fazla okunacak ve siteniz daha çok ziyaret edilecek.

  Daha çok haber sitelerinde görmeye alışkın olduğumuz tavsiye et yahut arkadaşına gönder eklentisinin kurulumu ve kullanımı çok kolay. Önce bu yazının sonundaki bağlantıdan eklentiyi indirelim ve daha sonra plugins klasörümüze gönderelim. Ardından eklentiyi aktif edip ayarlar bölümünden “Send Link to Friend” sekmesine tıklayarak gerekli ayarları yapalım. Temanız bileşen destekli ise bileşenlere tıklayarak sidebar yani yan kısma “Arkadaşına Tavsiye Et!” formunu koyabilirsiniz. İyi çalışmalar!

  Temanız bileşen destekli değilse şu kodu eklemeniz gerekiyor:

<?php if (function_exists (gSendtofriend)) gSendtofriend(); ?>

  → Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Topluma Hizmet Uygulamaları Raporu
Topluma Hizmet Uygulamaları Raporu

  Eğitim fakültelerinde verilen bir ders topluma hizmet uygulamaları. Bu ders öğrencilere sorumluluk kazandırmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda öğrenciler topluma...

Kapat