nuManaGa.com

Bafralı Güzel

  Önemli müzik kanallarında yayınlanmayan fakat diğer müzik kanallarında saat başı çalınan bir şarkıyı paylaşmak istiyorum sizlerle. Şarkı Gürcan isimli bir şarkıcıya ait. Bafralı Güzel adlı parçayı eminim Bafralılar çok sevecek. Özellikle de Bafralı kızlarımız… Şarkının sözleri çok kısır. “Bafralı güzel, eğlenmek ister. Etiler yetmez Bebek’te gezer…” Çevir çevir aynı sözler. Bir iki cümle eklense ne kadar güzel olurmuş…

  Klipte 3 bayan arkadaş rol almış Klip de şarkının sözleri gibi çok sade. Bu üç bayanı bir bay televizyondan izliyor. Canlı mı değil mi bilemiyorum. Şarkıyı söylen Gürcan kardeşimizin klipte kendisini göremiyoruz. Hem sade hem de gizemli bir klip ile karşı karşıyayız.

  Klipteki kızlardan hiçbiri Bafralı değildir. Mümkün değil! Bebek’te, Etiler’de değil ama bizimkiler daha çok Ramazan Sokağı’nda ya da Bulvar’da geziyorlar.

  Lafı fazla uzatmayayım ve sizleri kliple başbaşa bırakayım. Esen kalın! :)

  İşte Bafralı Güzel adlı şarkı ve müthiş klibi:

 

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,
  1. Klipzade diyor ki:

    Merhaba öncelikle bu klip te emeğim çok bildirnek isterim bunu 65 yasindaki biri 20 yaşında bir kıza aşık olup yaptırdı anlayacağınız serveti ayaklara serdi ))))) kızda bir güzel yiyip amcaya suuuuttt ve gol yaptı amca deli sevdalı )))) bu orijinali bir de bunun yan versiyonları var gülmekten yere yapismayin ilerdeki günlerde bu kişiyi aciklicam şimdilik hoşça kalın klipzade ))))

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dil Neden Önemlidir?
Dil Neden Önemlidir?

  Edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerinden usunda kalanların bir kısmını söz olarak dışa vuran insanoğlu bu eylemini dili ile gerçekleştirir. Gerek...

Kapat