nuManaGa.com

B.k Belgeseli

  Yahu bunun da belgeseli olur mu? Olur olur… “Yapılmayacak şey yoktur kaçmaz akıllı insandan, alınmayacak motor yoktur sen haber ver paradan!” diye boşuna dememişler. Bu belgeseli buraya koyma nedenimi anlatmak istiyorum. Efendim, geçenlerde televizyon izlerken bir dizide “işemek” eyleminin sansürlenmediğini fakat büyük abdestin yani “sıçmak” eyleminin sansürlendiğini gördüm. Bu bana oldukça ilginç geldi. İkisi de ihtiyaç ve insani bir şey. Biri diğerinden üstün yahut kötü değil ki! Neden bu haksızlık? Neden dışlanıyor büyük hacet? Neden? Neden?

  İşte bu dışlanışa sessiz kalmayan arkadaşların çektiği ve insanlığa armağan ettiği müthiş belgeseli izleyerek sizler de insan dışkısına yapılan bu haksızlığa tepkisiz kalmamış olacaksınız. Merak etmeyin bu belgeselde iğrenç yahut mide bulandırıcı bir şey yok. Belgeselde daha çok insan dışkısının faydalarından bahsediliyor.

  Bu eğlenceli kısa film için epey emek hercanmış. Çizimler, animasyonlar… İnsani bir ihtiyacın bu denli hor görülmesini anlayamayanlar mutlaka izlemeliler. Hatta anlayanlar da izlemeliler. Bu filmi izleyenler, insan dışkısının çok farklı özelliklerini, tarihini, yararlarını ve daha fazlasını görme fırsatı bulacak. Keyifli seyirler!

  Videoda mide bulandıran bir içerik bulunmamaktadır. Absürt ve eğlenceli bir kısa filmin sizleri beklediğini söyleyebilirim.

Karşınızda insan dışkısının konu edinildiği muhteşem belgesel:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Okul Deneyimi 2 Raporu
Öğretmenlik Uygulaması Raporu

  Okul hayatımın son ödevini, raporunu, araştırmasını yahu adı her neyse tamamlamış bulunmaktayım. Mutluyum, gururluyum, huzurluyum... Bunun yanında kızgınım, doluyum......

Kapat