nuManaGa.com

Ayşegül Aldinç’i Daha Sık Görmek İstiyoruz

Yıllar kimi isimlere diş geçiremiyor. Yıllar geçtikçe güzelleşen, gençleşen, daha kaliteli işlere imza atan isimlerden biri Ayşegül Aldinç. Zamanın olumsuz etkileri uğramıyor ona. Güzelliğinin yanında okuduğu enfes şarkılarla da bizleri mest eden Ayşegül Aldinç halkımızın gönlünde gerçekten farklı bir yere sahip. Birçok sinema filmi, dizi ve albüm ile insanımızın karşısına çıkan Ayşegül Aldinç hep tam not aldı halkımızdan.

Sinema filmlerini, dizilerini bir kenara bırakıp müziği üzerine bir şeyler söylemek istiyorum ben. Ayşegül Aldinç şarkılarını çok seven ve sürekli dinleyen birisiyim. Alimallah, Yanlışsın, Beni Hatırla, Ben Kimselere Yar Olmam, Al Beni, Gelmeyeceğim… Bunlar ilk aklıma gelenler. Ruhumuzda iz bırakan daha bir sürü şarkısı var Ayşegül Aldinç’in. En çok hangilerini beğendiğimi sorarsanız Gelmeyeceğim ve Al Beni derim. Bu iki güzel şarkı beni mest ediyor. Her dinleyişimde kendimden geçiyorum.

Hep diyorum doksanlı yıllar bir başka güzeldi diye. Doksanlı yılların şarkıları, klipleri gibi olmuyor günümüzde önümüze şarkı, klip diye sunulan şeyler. İşini iyi yapanlar elbette var ama müzik piyasasının geneline baktığımızda ucuz eserlerin ve basit kliplerin ağırlıkta olduğunu görmekteyiz ne yazık ki. Doksanların havasını solumuş biri olarak Ayşegül Aldinç’i dinlememek olmaz tabi. Eskisi kadar sık albüm çıkarmıyor ve üzüyor bizi Ayşegül Aldinç. Yüreğimize, ruhumuza dokunan duygusal şarkılarıyla onu ekranlarda daha sık görmek istiyoruz.

Buradan Ayşegül Aldinç’e sesleniyorum: Bizi güzel sesinizden, şarkılarınızdan mahrum bırakmayın. Buna hakkınız yok! İçi dolu albümlerle sizi müzik piyasasında daha sık görmek istiyoruz.

Ayşegül Aldinç’ten Al Beni adlı enfes şarkı:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Clean Options
Clean Options Eklentisi

  Wordpress kullanan herkesin mutlaka yararlanması gereken bir eklentiyi tanıtmak istiyorum sizlere. Eklentinin adı Clean Options. Bu eklenti blog sahiplerinin...

Kapat