nuManaGa.com

Ata Demirer’i Kutluyorum

  Ata Demirer Türkiye’deki en iyi komedyenlerden. Onu muhteşem taklitleri ile tanıdık, sevdik. Stand up denen gösterilerle büyüdü. Sonra sinemaya atıldı ve başarılı filmlere imza attı. Stand up diye tabir edilen gösterilerdeki performansı tartışılmaz olan Ata Demirer, yeni gösterisinin DVD’si ile yine izleyenleri gülme krizine sokuyor. Taklitleri, hikayeleri, hareketleri, mimikleri, performansı muhteşem Ata Demirer’in.

  Tek Kişilik Dev Kadro adlı gösterisi ile beğeni toplayan ve yediden yetmişe herkesi güldürmeyi başaran Ata Demirer, Tek Kişilik Dev Kadro 2 ile de aynı başarıyı yakalıyor denilebilir. İkiler zordur! Nice komedyen gösterilerinin ikincisini yaptığında ilk gösteriyi aratmıştır. İkinci gösteriden çıkanlar “İlki daha iyiydi sanki!” demiştir genellikle. Bu genellemeye Ata Demirer’i dahil edemeyiz. Sahnede büyüyen Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2 ile bizleri yine kahkahalara boğmakta.

  Ata Demirer’i kutluyorum. İkincisini yapmak zordur bazı işlerin. Başarılı ile üstesinden gelmiş. Tek Kişilik Dev Kadro’nun ilkine hayran olan bendeniz ikincisine de bayıldım. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Aziz İstanbul
İstanbul

  Anadolu sana hasrettir her daim. Güzelliklerden bahsediyorsak bil ki ilk sırada sen varsın. Çoğumuz hiç görmedi seni. Yine de...

Kapat