nuManaGa.com

Armageddon

  Bazı filmler vardır yirmiş beş kez izlense bile bıkılmaz. Konusu, oyuncuları, kurgusu alıp götürüverir izleyenleri her seferinde. İşte onlardan biri 1998 yapımı Armageddon adlı yapım. Muhteşem oyuncu kadrosu, sıradışı hikayesi ve izleyenleri büyüleyen efektleri Armageddon’u vazgeçilmez yapıyor. Bu film sıradan bir Hollywood yapımı değil. Boş patlamaların ve abartılı dövüş sahnelerinin olmadığı sağlam bir film Armageddon.

  Bu eski filmi belki on kez izlemişimdir. Geçenlerde uykunun gözlerime uğramadığı bir gece televizyonda rast geldim bu başarılı filme. Saat üç sularında başlayan film belki de televizyon tarihinde az görülecek bir olaya da tanıklık etmeme neden oldu. Film başladıktan sonra ismini vermek istemediğim televizyon kanalı bir kez olsun reklama girmedi. Bu durum beni oldukça şaşırttı ve mutlu etti.

  Filmin konusunu merak edenler için birkaç cümle ile film hakkında bilgiler verelim. Filmin hikayesi kimilerine klasik gelebilir. Dünyaya bir göktaşı yaklaşıyor ve NASA bu göktaşını yok etmek için ekip oluşturuyor. Ekip sondaj işi ile uğraşan ve uzay hakkında hiçbir fikri olmayan kişilerden kuruluyor. Çünkü göktaşını imha etmek için patlayıcıların oldukça derine yerleştirilmesi gerek. Sondajcılardan oluşan ekip eğitim alıyor ve göktaşını imha etmek için uzaya gönderiliyor…

  Film birbirinden kaliteli ismin muhteşem performansları ile izleyenleri adeta mest ediyor. Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Steve Buscemi… Bu başarılı filmin yönetmeni ise Michael Bay.

  1998 yapımı Armageddon filmini izleyen herkesin beğeneceğine eminim. DVD ve VCD kiralayanlar yahut satın alanlar bu tavsiyemi değerlendirsinler. İyi seyirler.

Armageddon filminin fragmanı:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Hadım Edelim Hadım!
Hadım Edelim Hadım!

  Ülkemizde son yıllarda artan tecavüz olaylarına karşı herkesin farklı bir çözüm önerisi var. Asalım, keselim, tecavüz edelim gibi. Küçücük...

Kapat