nuManaGa.com

Arka Sokaklar

  Sabah sabah, öğleden sonra, akşam yemeğinden önce, ikindi namazının ardından, haberlerin önünde; yurtta, evde, okulda, işte, bilgisayarda, tablette, telefonda; dört mevsim, on iki ay, üç yüz altmış beş gün, yirmi dört saat, elli iki hafta; aynı yerde, aynı kanalda; ramazan ayı, okul zamanı, yaz tatili… Sen ne güzelsin Arka Sokaklar dizisi. Ekranlarda sayende asayiş berkemal, sen olmasan ne yapar koca kanal…Senaryon ne güzel her zaman aynı, heyecana mahal vermiyorsun. Katiller, hırsızlar, arsızlar hep iki sokak ötede, sen ne güzel yakalıyorsun. Kusursuz çalışıyorlar Mesut, Hüsnü, Ali ve güzel bayan polislerimiz, öyle ki her işleri eksiksiz. Bir minübüs yeter tabi İstanbul sokaklarına, tam cinayet işlenecekken, hırsız eve girecekken bitmek gerek kapıda.

  Kimse kaçamaz bu sağlam ekipten, söylesenize belli olmuyor mu reytinglerden? Bıktık ama sesimizi duyan yok, tekrar bölümlerini bile izleyen çok.  Sen çok yaşa Arka Sokaklar, sayende televizyonlarımız bahtiyar!

Evrende bir ilk. Cep telefonu ve telsiz görüşmesi. Arka Sokaklar farkı!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Saatleri Ayarlama Enstitüsü
Saatleri Ayarlama Enstitüsü

  Çok roman var piyasada. Aşk, tarih, kavga, olağanüstü hayatlar… Evet, çok kitap var; ama Saatleri Ayarlama Enstitüsü gibisi yok....

Kapat