nuManaGa.com

Aralık Dergisi

  Pamukkale Üniversitesi Sosyal Bilgiler Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan Aralık dergisinden bahsetmek istiyorum sizlere. Birbirinden değerli öğrencilerin ve hocaların eşsiz güzellikteki yazılarının bulunduğu Aralık dergisinin 2011 baharında çıkan sayısının nasıl hazırlandığına şahit oldum. Hemen her aşamasında dostlarımın emeği var. Derginin çıkması için var gücüyle çalışan dostlarımı kutluyorum.

  Derginin 6. sayısı 2011 baharında çıktı. Bu sayının genel yayın yönetmeni Oğuz Ahat. Editör olarak Hatice Çetin karşımıza çıkıyor. Yayın kurulunda ise Ayşe Çetinbilek ve Özlem Duruk var. Kapak tasarımı ise Kaan Girgin’e ait. Aralık’ın 6. sayısında farklı bölümlerde öğrenci olan arkadaşlarımızın yanı sıra; değerli hocalarımızın da yazıları bulunuyor. Değerli hocalarımız Şerif Kutludağ ve Metin Türktaş, nefis yazıları ile Aralık’ın 6. sayısına destek verdiler.

   

  Birbirinden güzel yazılar arasında benim de bir yazım bulunmakta. Srebrenitsa Katliamı başlıklı yazımı Aralık dergisinin sayfalarında görürseniz şaşırmayın. Ayrıca nuManaGa.com derginin 6. sayısına sponsor oldu. Bu husus için dostlarıma teşekkür ediyorum. Aralık’ın nuManaGa.com‘a katkısı çok büyük.

  Aralık dergisinin çıkmasında başrolleri paylaşan dostlarıma seviglerimi, saygılarımı gönderiyorum. Müthiş bir iş çıkardıkları ortada. Aralık dergisinin 6. sayısında ilginç, eğlenceli, yararlı yazılar bulunuyor. Okumayı seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  Ne güzel söylemiş Oğuz kardeşim: “Unutmayın! Aralık var ise, her zaman ışık için bir umut vardır…”

  Beğendiğiniz görseli büyütmek için üzerine tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sayın İt
Sayın Mı?

  Binlerce insanımızın kanına giren bir katilin itibar görmesi ne kadar acı. El üstünde tutanlar, paşa yapmak isteyenler derken yeni...

Kapat