nuManaGa.com

Andımız

  Türkiye’de yaşayan insanların yüzde doksan üçü BDP’yi ve bu zihniyettekileri görmek istemiyor; bu ülkedekilerin yüzde doksan üçü Kandil’e girilmesini ve buradaki soysuz köpeklerin en ağır şekilde cezalandırılmasını arzuluyor; insanımızın yüzde doksan üçü atanmayan öğretmen kalmamasını bekliyor; Türk milletinin yüzde yüzü üç beş çapulcuya prim verilmemesini istiyor… Peki ne oluyor? Andımız kaldırılıyor.

  Ülkemizde yaşayan güzel insanların ne istediğini önemseyen var mı? Nerede üç beş karanlık yürek hep onların kelamları dillerde! Yahu hayret sizlere! Vatan sevgisi nerede?

  Birkaç kişinin toplanıp kurduğu dernek “Andımız kaldırılsın.” diyorsa ve bunun peşinden kaldırma işlemi yapılıyorsa; biz de kahvedekilerle toplanıp pankart açalım, Andımız yeniden okutulsun!

  Dindar gençlik yetiştirmek demek vatan sevgisinden yoksun bireyleri geleceğe hazırlamak mı? Dinimiz buyuruyor vatan sevgisini. Törenler iptal edilsin, Andımız kalksın, İstiklal Marşı okunmasın, Atatürk’ün resimleri ve sözleri indirilsin, Türk bayrağı göndere çekilmesin… Bunları yaparak mı dindar bir gençlik yetiştirilecek?

  Vatanını seven, milli birlik ve beraberliğe inanan bireylerin yetişmesinin istenmediği ve ayrılıkçı tohumlar ekildiği ortada. Çok söz söylemeye gerek yok: Ne mutlu Türküm diyene!

  Andımız üzerinden siyaset yapanlara ve Andımız metnini ayrılıkçı fikirleri önünde engel görenlere Andımız’ı hatırlatmak boynumun borcudur. İyi uykular Türkiye.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    Allah herkese put ile büstü ayırt edebilecek akıl versin.

  2. Burcu diyor ki:

    Iyi olmuş gayet güzel okuldaki putlarıda kaldırsalar iyi olcak

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Et
Et

  Gezi programlarını zevkle izlerim. Farklı coğrafyaları tanımak gerçekten güzel. Sadece bikinili kızları çekmek amacıyla program yapanları onaylamıyor ve önermiyorum....

Kapat