nuManaGa.com

Ali Ağaoğlu’nun Oynadığı Klip

  Ali Ağaoğlu’nu büyük büyük siteler kuran, çeşit çeşit spor arabaları olan, su yatağında uyuyan biri olarak biliriz değil mi? Evet! Bunların yanında oynadığı bir klip de var. Bu klip çekileli epey sene oldu. Yıllardır Ali Ağaoğlu’nu ekranlarda her gördüğümde “Yahu ben bu adamı daha önce izledim ama nerede?” deyip dururdum. En sonunda kareli olan jeton düştü. Ali Ağaoğlu, Murat Başaran’ın “Nankör” adlı parçasına çekilen klipte rol almış olduğundan, benim de gözüm bu klipten ısırıyormuş Sayın Ağaoğlu’nu. Klipte pek başarılı Ali Bey. Kapıveriyor Murat Başaran’ın elinden hatunu.

  Sayın Ağaoğlu oyuncu falan değil. Bu klipte neden rol aldı onu da bilmiyorum fakat kendisini fark ettirmeyi başarmış olacak ki kafamıza takmışız, nereden tanıdığımızı çıkartmaya çalışmışız. Bu klip ona güzel bir anı olmuştur.

  Zenginler genellikle gezer, tozar… Bu tür işlere yanaşmazlar. Ali Ağaoğlu kibirli biri olmadığından böyle bir klipte rol almayı kabul etmiş olsa gerek. Helal olsun!

  Gelin hep beraber Ali Ağaoğlu’nun rol aldığı klibi izleyelim:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,
  1. Kürşad Tüzmen diyor ki:

    Klibin ve Şarkıcının resmi sponsoru ağa oğlu olduğundan ,kendisini belki zorla oynatmış olabilir :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yine mi Sen Çin?
Yine Mi Sen Çin?

  Son zamanlarda sık sık belgesel izliyorum. Çevre felaketlerinin konu edinildiği belgesellere ağırlık veriyorum. Dostlarımın tavsiyesi ile izlemeye başladığım bu...

Kapat