nuManaGa.com

Alayı Fason

  Blog alemini nasıl bilirsiniz? Ben pek iyi bilmem. Üç kuruşluk klavyeler yazar durur. Çok az sayıda adam gibi blog var internet dünyasında. Yüzdeye vuracak olursak yüzde yirmi civarında adam gibi site var denilebilir. Geri kalanlar ise ucuzluk, basitlik, hırsızlık dolu. İyilerin, kötülerin yanında bir de işi düşenler grubu var. Bu gruptakiler işi düştüğünde size bol bol sevimli mesajlar gönderir, bağlantı takası yapmak isterler. Hitler çoğaldığı zaman ise işler değişir. Tanımazlar bir zaman bunalttıkları kişileri. Bağlantı kutuları kalkıverir habersiz. Seo uzmanı olmuştur çünkü kendileri.

  Bundan sonra bağlantı takası yapmak isteyenlerden yaş, boy, kilo gösteren doküman ve adam olduklarına dair belge istiyorum. Belge getiremeyen referans gösterecek. Savcılıktan temiz kağıdı, bağlı oldukları kurumdan disiplin cezası almadığını belirten belge ve özgeçmiş ile başvursun bundan sonra bağlantı takası yapmak isteyen arkadaşlar.

  Espri bir yana sanal alemde sanal insanların çok olması can sıkıcı boyutlara vardı. Bağlantı takası diye yırtınıp sonra habersiz kaldıranlar hiç geçmişi düşünmüyorlar mı? İnsan en azından haber verir… Neyse. Sallayalım! Bundan sonra internet ile ilgili her konuda ilk kriter “adam olmak” dostlar. Biline!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Alakaya Maydanoz
Alakaya Maydanoz

  Ekranlarımızın vazgeçilmezi gezi programları. Şirin şirin ağabeyler, ablalar ülkemizin dört bir tarafına dağılıyorlar ve birbirinden güzel kareler yakalıyorlar. İzliyorsunuz...

Kapat