nuManaGa.com

Akşam 7’den Sabah 7’ye

  Ev telefonlarından akşam yediden sabah yediye konuşmak bedava falan. Her kampanyanın bir sınırı olduğunu ve sınırsız konuşma diye bir şey olmayacağını öğrenemedi insanımız. İnternet faturamı yatırmak için her kuyruğa girişimde aynı sözlere ve tartışmalara tanık oluyorum.”Hani sınırsızdı.”, “Ben bu faturayı ödemem.”, “Cep telefonu aranmayacak demediniz.” gibi cümleler ve hararetli tartışmalar hiç bitmiyor ne yazık ki.

  Herhangi bir kampanyadan yararlanmadan önce araştırma yapmak gerek. Dakika sınırı, hangi numaraların aranabildiği, çıkma şartları gibi hususlar oldukça önemli. Sonradan pişman olmamak için iyi araştırmalı ve hemen kapılıp imza atmamalı.

  Teyzeleri amcalar, gençler… Gelip bağırmanın bir anlamı yok. Haklı olduğunuz taraflar olsa da imza atılmışsa, onay verilmişse fazla yapacak bir şey kalmıyor. Hem çalışanların bir suçu yok. Bağırmak kar etmez. Bu nedenle iyi araştırmalı ve kampanyanın bütün şartlarını öğrenmeden atlamamalı. Benden söylemesi!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İstekleri Bitmiyor
İstekleri Bitmiyor

  Kimilerine yüz vermeye gelmiyor. İsteklerini sıralamaktan yorulmayanlar yepyeni bir istekle karşımızdalar. PKK denen örgütün elemanı olmak, bu kahpe örgüte...

Kapat