nuManaGa.com

Akordiyon Menü Eklentisi

  WordPress eklentileri blogcuların işini oldukça kolaylaştırıyor. İşte yepyeni bir eklenti ile karşınızdayım. Sayfalarındaki son yazıları resimli bir şekilde göstermek isteyenler, manşet sistemi kurmak için çok uğraşmak istemeyenler, sidebar bölümüne yahut herhangi bir bölüme farklı bir şeyler eklemek isteyenler… İşte aradığınız eklenti: Accordion Image Menu. Yani “akordiyon menü” eklentisi. Bu eklenti sayfalarınıza renk katacak ve emin olun çok yakışacak.

  Eklentinin kurululumu oldukça basit. Sayfanın sonundaki bağlantıya tıklayarak indirdiğiniz dosyayı .zip uzantılı klasörden çıkarın ve sitenizin plugins adlı klasörüne yollayın. Daha sonra eklentiyi aktif edin ve ayarlar bölümündeki “According İmage Menu” sekmesinden keyfinize göre ayarları yapın. Php kodu ile istediğiniz bir yere yahut dilerseniz bileşen olarak sidebar kısmına ekleyin.

  Sitenize çok yakışacağına emin olduğum bu eklentinin örneğini nuManaGa.com sayfalarında görmeniz mümkün. İyi çalışmalar!

→Eklentiyi indirmek için buraya tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
egitimlerden gazeteler
O.O. Eğitimlerinden Gazeteler

  Öncelikle "O.O. nedir?" diyenlerin kafalarındaki soru işaretlerini giderelim. O.O "Okuyorum Oynuyorum" adlı projenin kısa yazılışıdır. Daha önceki yazılarımda da...

Kapat