nuManaGa.com

5 Adet Türkçe Kişisel WordPress Teması

  WordPress ile yapılan bloglar aldı başını yürüdü. Tutabilene aşk olsun. Gogıl’da “kişisel blog” şeklinde yapacağınız bir arama sonucunda karşınıza gelen sayfaların yüzde yetmişi WordPress destekli. Bu kadar gelişen bir alanda çeşitli gereçler lazım haliyle. Tema, eklenti gibi. Kişisel blog alanında olduğu gibi tema alanında da Türk blogcularının ağırlığı günden güne artıyor. Türk imzalı ve Türkçe olan temalar oldukça ilgi görüyor. Gerçekten kaliteli, göze hoş gelen ve başarılı temalar var. Yakışır! Gelin Türk blogcularının tasarladığı ve kullanıma sunduğu birkaç temayı tanıyalım.

 

 

  İlk temamızın adı Bilge V2. Cem Demir imzalı bu tema sade ve hızlı. Temada kullanıcıların beğeneceği ufak animasyonlar da mevcut. Hemen her şey kontrol panelinden ayarlanabiliyor.

→Bilge V2 Ön izleme               Bilge V2 İndir←

 

 

İkinci temamızın HC 2011. WordPress ile ilgilenen herkesin yakından tanıdığı Hakkı Ceylan’ın tasarladığı ve blogculara sunduğu mükemmel bir tema. Fazla söze gerek yok.

→HC 2011 Ön izleme              HC 2011 İndir←

 

  Sıradaki temamızı hazırlayan kişi Said Yavuz. Mavibeyaz adlı tema şık, sade, hızlı ve sorunsuz. Hem sade hem de şık temalar arayanlar için bu tema uygun olacaktır.

  →Mavibeyaz Ön izleme              Mavibeyaz İndir←

 

  Tanıtacağımız dördüncü temaya geldi sıra. Nokta adlı tema mavi, beyaz ve gri renklerin ağırlıkta olduğu sade bir tema. Tema iddialı “Seo uyumludur.” sloganıyla dikkat çekiyor.

→Nokta Ön izleme              Nokta İndir←

 

  Son temamızın yapımcısı Aycan Doğanlar. Sade, kullanışlı ve en önemlisi Türkçe. Farklı renk seçenekleri mevcut.

  →Binot Ön izleme            Binot İndir←

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , ,
  1. Hakkı Ceylan Teması bakıyordum… buldum… Teşekkür ederim…

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İp Adresi Nasıl Değiştirilir?
Ip Adresi Nasıl Değiştirilir?

  Ip adresi önemli konu. Engellenenler, uzaklaştırılanlar, iz bırakmak istemeyenler... Ip adresini değiştirmek isteyen binlerce kişi var. Bu işlemi yapmak...

Kapat